• Obchody Pierwszego Dnia Wiosny i "Talent Mam"

• W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie prezentowali swoje talenty: plastyczne, muzyczne, sportowe i inne. Z dużym zainteresowaniem śledziliśmy poczynania wszystkich uczestników szkolnego „Talent mam”. Pięknie i kolorowo prezentowali się uczniowie  przebrani za postacie literackie, z bajek oraz ze świata sportu.

W tym dniu wręczono również nagrody w konkursach przygotowanych przez Bibliotekę szkolną. Konkurs pt.,,By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą!” adresowany był do uczniów klas młodszych I- IV. Chętni uczniowie mieli za zadanie wykonać dowolną techniką ciekawą zakładkę do książki. Komisja oceniająca pracę wzięła pod uwagę wkład pracy ucznia i pomysłowość.

Drugi konkurs przeznaczony był dla uczniów starszych klas V- VIII nosił tytuł ,, Mój ulubiony bohater mitologiczny”. Tym razem należało wykonać pracę plastyczną i przedstawić postać mitologiczną w ten sposób, by z łatwością można było rozpoznać boga czy herosa mitologicznego.

Uczniom, którzy wykonali najciekawsze prace ( które zostały zaprezentowane na szkolnej tablicy), wręczono dypolmy i nagrody książkowe.

Podczas uroczystości Ignacy i Szymon z klasy VI wykonali zdjęcia wykorzystując aparat fotograficzny i statyw zakupione w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”.

• Wiosenna sesja zdjęciowa

• Podczas obchodów Pierwszego Dnia Wiosny odbyła się sesja zdjęciowa w wykonaniu Ignacego i Szymona z klasy VI. Do jej wykonania wykorzystano aparat fotograficzny, statyw i mobilne tło zielone zakupione w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”.

• Szkolne rekolekcje wielkopostne

• W dniach 08-09 marca odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne, którym przewodniczył ks. Roman Kocaj z parafii Harta. Konferencje, msza św., droga krzyżowa zachęcały do zastanowienia się nad sobą i ćwiczeń duchowych.

• Prace uczniów

• Gazetka ścienna przygotowana przez uczniów klasy V. Podczas pracy uczniowie wykorzystali m. in. laminator pozyskany w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”.