• Szkolny samorząd

• W piątek 15 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci którzy ubiegali się o funkcję w samorządzie to uczniowie klasy VII i VIII na których głosowała społeczność szkolna klas IV-VIII. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie Samorządu. Przewodniczącym Szkoły został uczeń kl. VII - Szymon Pilch.

Zastępcą Przewodniczącego - Ignacy Bednarz (kl. VII)

Sekretarzem - Oliwia Bator (kl. VIII)

Skarbnikiem - Kacper Kowtun (kl. VIII)

Lena Kruczek, Kamil Rabczak i Sebastian Janik (ucz. kl. VIII) będą stanowili grupę dekoracyjno - porządkową.

Nowo wybranemu Samorządowi gratulujemy wygranej i życzymy sukcesów w pełnieniu tak zaszczytnego stanowiska.

• Sukces naszych uczniów w MDP Błażowa

• W dniu 10.09.2023 odbyły się zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gminy Błażowa. Młodzież z naszej szkoły, również brała w nich udział. Pomimo debiutu, drużynie udało się zająć 1 miejsce.

Serdecznie gratulujemy! Pozostałych uczniów zachęcamy do wstąpienia w szeregi MDP Błażowa.

• Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024

• Wakacje dobiegły końca. Kolejny raz zabrzmiał szkolny dzwonek. W dniu 04.09.2023 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.